کد خبر: 281202154664
اخبار شرکت ها

چکیده موفقیت های صنعت نفت از زبان وزیر در سالی که گذشت

وزیر نفت طی پیامی آغاز سال ۱۴۰۳ را تبریک گفت.

به گزارش عصر اقتصاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در متن پیام جواد اوجی آمده است:

«یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار یامُدَبّر الیل وَ النَهار یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال»

با یا «مقلب القلوب» آغاز می‌کنیم سالی را که در رکاب ماه مبارک رمضان قرار گرفت. رمضانی که خود جلادهنده همه دل‌هاست و با تمنای «احسن الحال» به پایان می‌رسانیم سالی را که سراسر تحول بود و افتخارآفرینی برای خانواده بزرگ صنعت نفت، صنعتی که با بهره‌گیری از دانش متخصصان و نیز توان علمی و فنی شرکت‌های دانش‌بنیان، موفقیت‌های بی‌شماری در کارنامه درخشان خود به ثبت رساند.

افزایش تولید و صادرات نفت در شرایط تحریم، رکوردشکنی گروه نفت و گاز که بالاترین رشد در میان بخش‌های دیگر اقتصاد ملی بود، برداشت گاز از فاز ۱۱ پارس جنوبی، بهره‌برداری از طرح‌های گازرسانی در کشور، آغاز تولید از میدان‌های سپهر و جفیر، اجرای طرح ملی فشارافزایی پارس جنوبی و امضای قراردادهای بزرگ توسعه میدان‌های نفتی با پیمانکاران داخلی در اسفندماه که یادآور ملی شدن صنعت نفت است، همگی به‌عنوان حاصل تلاش بی‌دریغ شما کارکنان شریف صنعت نفت و به‌مثابه گوهری درخشان در تاریخ ایران زمین خواهند درخشید.

در این میان اما نباید از نقش ارزنده توسعه دیپلماسی انرژی در دولت سیزدهم غافل بود؛ موضوعی که امضای تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهایی ارزشمند را برای کشور به ارمغان آورد که ان‌شاءالله به‌زودی شاهد نتایج حیاتی آن در رونق تولید خواهیم بود.

همکاران و همراهان شریف، بر همگان روشن است که همه این دستاوردها تنها گوشه‌ای از هزاران میوه و ثمره تلاش و مجاهدت شما برادران و خواهران گرامی در صنعت راهبردی نفت است.

اینجانب همه این تلاش‌های ارزنده را ارج نهاده، آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را محضر شما بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

برای همه کارکنان خدوم صنعت نفت، فرصت و سعادت بهره‌مندی از برکات ماه مبارک رمضان و نیز سلامت، موفقیت و شادکامی آرزو می‌کنم.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا