کد خبر: ۲۹۱۰۰۰65908
  لینک کوتاه:
جامعه و فرهنگ

جنازه مرد تهرانی وسط خیابان +جزییات

عابر پیاده ۵۳ ساله در اثر شدت جراحات وارده در تهران فوت کرد.

به گزارش رکنا: علیرغم توصیه های متعدد و مکرر پلیس بازهم شاهد عبور عابرین پیاده از عرض بزرگراه ها هستیم

اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید پژو با عابر پیاده در بزرگراه حکیم به شرق بعد از اشرفی اصفهانی و فوت عابر پیاده  ۵۳ ساله بر اثر شدت جراحات وارده خبر داد.

برخورد شدید پژو با عابر پیاده

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ ” علی همه خانی” به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: در ساعت ۱۶ بعد از ظهر دیروز در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یکدستگاه سواری پژو  با عابر پیاده  در مسیر بزرگراه حکیم به شرق بعد از اشرفی اصفهانی بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۳  پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: متاسفانه در اثر شدت ضربه وارده  این عابر پیاده ۵۳ ساله مذکر در محل حادثه فوت کرده که برای این عابر بخاطر عبور غیر مجاز از بزرگراه سهم تقصیر و نیز راننده پژو هم بدلیل عدم توجه به جلو در این حادثه ۵۰ درصد  مقصر شناخته شد.

این مقام انتظامی به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان ها و بزرگراهها ننمایند و همیشه از پلهای عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر  و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است و همچنین به رانندگان توصیه کرد همیشه و در همه حال به جلو توجه داشته باشند و از انجام حرکاتی که باعث پرت شدن حواس آنها از رانندگی گردد جدا خودداری نمایند.

وی در انتها اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا